Vážení přátelé a příznivci. V těchto dnech byl zaregistrován destitisící návštěvník na stránkách našeho spolku ŘImbaba.

Doufáme, že je tomu tak proto, že vám všem není lhostejná naše budoucnost tak, jako ani naše minulost. Náš spolek se všemi svými silami snaží rozvíjet odkaz práce našich předků tak, abychom na něj nezapomněli a měli jej stále před očima kažký den, protože každý den každý z nás rozhoduje o naší společné budoucnosti. Zvláště patrné je to v těchto dnech, kdy budeme poprvé volit přímou volbou našeho budoucího prezidenta. Nechť rozhodneme dobře.

Za náš spolek do budoucna můžeme slíbit, že se budeme snažit, aby každý, kdo k nám na Řimbabu či do Bohutína přijede, viděl vždy něco nového aby se k nám rád vracel. A vám, našim příznivcům a spolupracovníkům, chceme poděkovat a do nového roku popřát vše dobré. Bude-li se dařit nám, bude i naše země vzkvétat. Tedy dobrý nový rok!

Váš Spolek Řimbaba, Bohutín

 

pf2013

Návštěvy stránek

Dnes 27

Včera 20

Za týden 105

Za měsíc 366

Celkem 47198

Currently are 5 guests and no members online

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com